Nawigacja

Kontakt

 • Zespół Szkół w Krzemienicy
  Krzemienica 631,
  37-127 Krzemienica
 • 17 224 73 70,
  17 771 58 33 - przedszkole, intendentka
 • Zabawy przedszkolaków na podłodze interaktywnej

  1 października dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych uczestniczyły w zajęciach z wykorzystaniem podłogi interaktywnej. Dzięki ogromnej bazie ćwiczeń, gier i zabaw ruchowych dzieci nie mogły się nudzić. Zabawowa forma podłogi skutecznie absorbowała ich uwagę, angażując je tym samym w aktywną naukę. „Magiczny dywan” to specjalnie zaprojektowany rzutnik, który wyświetla na odpowiednio przygotowanym podłożu „wirtualny magiczny dywan”, na którym przedszkolaki są uczestnikami niesamowitych przygód w postaci ciekawych zabaw, gier i zajęć edukacyjnych. Dzieci podczas udziału w zabawach ingerują ruchy rąk i nóg oraz wykonywanych gestów - rozwijają koordynację ruchową. Zajęcia bardzo podobały się wszystkim przedszkolakom i były dla nich bardzo ciekawym doświadczeniem.

 • Dzień języków obcych

    Dnia 26 września w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Języków Obcych zainicjowany przez nauczycielkę języka angielskiego panią Annę Kuśtrę oraz Samorząd Uczniowski. W ten dzień witać mogliśmy się w wielu językach m.in. francuskim czy hiszpańskim. Uczniowie chętnie wcielali się w rolę obcokrajowców, dzięki ubraniu się w kolory flag różnych państw, a także w charakterystyczne stroje. Na przerwach mogliśmy usłyszeć piosenki z różnych krajów, np. z Niemiec. Mamy nadzieję, że uczniowie będą miło wspominać ten dzień, a także utkwią im w głowach powitania w językach obcych, które w przyszłości będą mieli okazję wykorzystać.

  Karolina Kramarz

  GALERIA

 • Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

  „Każdy przedszkolak dobrze wie,
  że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
  od najmłodszego, aż po starszaka,
  wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka”

  20 września obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i  ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. Nasze przedszkolaki świętowanie rozpoczęły zaraz po śniadaniu. Tego dnia, dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy przy muzyce i udziału w konkursach w ogrodzie przedszkolnym. Radość i uśmiech na twarzach dzieci świadczyły o wspaniałej zabawie. Uwieńczeniem doskonałej zabawy był słodki poczęstunek i „ORDER PRZEDSZKOLAKA”.

 • „Bezpieczny przedszkolak” –funkcjonariusze Policji w przedszkolu

  19 września do naszego przedszkola z wizytą przybyli funkcjonariusze Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. Panie Policjantki spotkały się z przedszkolakami ze wszystkich grup wiekowych. Do tej wizyty dzieci przygotowywały się poprzez zajęcia na temat zachowania bezpieczeństwa nie tylko w przedszkolu i w ogrodzie przedszkolnym, ale również w ruchu drogowym. Dzieci bardzo serdecznie powitały gości i z zainteresowaniem słuchały tego, co mówiły Panie Policjantki.  Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Panie Policjantki przybliżyły dzieciom zasady bezpieczeństwa w domu i w przedszkolu oraz zasady bezpiecznego poruszania się po drodze. Opowiadały o postępowaniu dzieci w różnych sytuacjach, dając im możliwość oceny - czy zachowywały się dobrze, czy też niewłaściwie. W rozmowie z dziećmi  poruszone były następujące zagadnienia: bezpieczeństwo na drodze, bezpieczeństwo zabaw na powietrzu, bezpieczeństwo zabaw zimą, ostrożność w kontaktach z nieznajomymi, dziecko samo w domu, zakaz oddalania się z domu, przedszkola, podwórka z osobą nieznajomą, informowanie dorosłych opiekunów o sytuacjach niepokojących dziecko i sytuacjach zagrożenia, wzywanie pomocy, numery alarmowe. Duże zainteresowanie u dzieci wywołało umundurowanie i wyposażenie policjantów. W szczególności czapka, która wędrowała z głowy na głowę - było wielu chętnych do jej przymierzenia, policyjny lizak oraz kamizelka odblaskowa. Uwieńczeniem spotkania z funkcjonariuszami Policji  była możliwość obejrzenia z bliska radiowozu, który na czas pobytu zaproszonych gości stanął obok przedszkola. Każde dziecko miało okazję usiąść na chwilę za kierownicą lub w tylnej części radiowozu. Było to bardzo ciekawe i pouczające spotkanie o zasadach bezpieczeństwa , które na pewno długo pozostanie w pamięci naszych dzieci! Bardzo dziękujemy funkcjonariuszom Policji za wielkie zaangażowanie i wspaniałe oraz pełne atrakcji spotkanie.

 • Dzień Kropki - RADOSNE ŚWIĘTO KREATYWNOŚCI 

  15 września na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kropki. To wielkie święto kreatywności, pokonywania ograniczeń i umacniania wiary we własne siły.  Oparte jest na historii małej dziewczynki o imieniu Vashti, której poruszające serca przeżycia opisane zostały w książce  Petera Reynoldsa „Kropka”. 
  Podopieczni naszej świetlicy szkolnej świętowali Dzień Kropki wraz z opiekunami świetlicy i zaproszonym gościem – panią Katarzyną Osielczak-Stachnik. Mama naszych uczniów przeczytała poruszającą serca historię Vashti, a to stało się inspiracją do długiej rozmowy na temat różnorodnych talentów drzemiących w każdym z uczniów. Dzieci dzieliły się swoimi przemyśleniami, przeżyciami, opowiadały o swoich mocnych stronach i o tym w jaki sposób rozwijają swoje zainteresowania i pokonują ewentualne słabości. 
  Na zakończenie spotkania powstało mnóstwo radosnych kolorowych kropkowanych rysunków nawiązujących do pierwszej kropki postawionej przez bohaterkę książki. 

  GALERIA

 • Ognisko integracyjne klasy III

  W słoneczne popołudnie 12 września 2018 r. rodzice wraz z uczniami klasy III oraz wychowawcą spotkali się na pikniku integracyjnym. Letnia jeszcze aura zachęcała dzieci do wspólnej zabawy, rozgrywek sportowych na szkolnym boisku, jazdy na rowerach i rolkach. Uroku spotkaniu dodało ognisko, przy którym wszyscy piekli  kiełbaski. Najwięcej emocji wzbudziła gra w zbijaka oraz  w piłkę ręczną, gdzie rodzice rywalizowali z dziećmi. Wszyscy uczestnicy miło spędzili czas. Dla dzieci była to okazja do spędzenia popołudnia z rodzicami, swobodnej zabawy z rówieśnikami, natomiast dorośli mieli okazję porozmawiać i bliżej się poznać.

  GALERIA

 • A może zostanę pilotem...?!

  13 września odbyły się w naszej szkole ciekawe zajęcia rekreacyjne z lotnictwa „Latająca szkoła”. Mieliśmy okazję poznać prawa fizyczne jakie „rządzą” lataniem, oglądaliśmy doświadczenie Archimedesa oraz Bernoulliego. Prowadzący pokazał jak funkcjonuje tunel aerodynamiczny, opowiedział co trzeba zrobić, aby zostać pilotem oraz wprowadził nas w świat modelarstwa.  Trudno znaleźć równie ciekawe połączenie nauki i zabawy. Może ktoś z nas zdecyduje się na nowe hobby… - modelarstwo to dobra okazja na oderwanie się od komputera i telewizora.

  GALERIA FOTOGRAFII

 • Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/19

  Po dwóch długich i gorących miesiącach wypoczynku pożegnaliśmy góry, lasy, morza i jeziora i 3 września 2018 r. przywitaliśmy nowy rok szkolny 2018/19.  Jest to rok szczególny, który z uwagi na setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości - decyzją minister edukacji - będzie obchodzony pod hasłem "Niepodległa". 

  Początek roku zawsze wzbudza wiele emocji wśród uczniów, rodziców i nauczycieli. Najmocniej przeżyli go uczniowie dwóch klas pierwszych, którzy w tym dniu złożyli uroczyste ślubowanie i uczestniczyli w tradycyjnym pasowaniu na ucznia. W ten sposób zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Krzemienicy. Na pamiątkę tego wydarzenia otrzymali szkolne dyplomy i upominki od Rady Rodziców. O oprawę artystyczną tego ważnego dnia zadbali uczniowie klasy drugiej, którzy pod kierunkiem wychowawcy – pani Bożeny Bem - powitali wszystkich po wakacjach.

  Naszym najmłodszym uczniom i całej społeczności szkolnej życzymy samych sukcesów i radości z wypełniania swoich obowiązków  w ciągu całego roku szkolnego.

  GALERIA

 • Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/18

  Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/18 - Obrazek 1

  22 czerwca 2018 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018. Po Mszy św. cała społeczność szkolna udała się do budynku szkoły, gdzie zostały wręczone nagrody książkowe, jak i pieniężne dla uczniów, którzy zdobyli w tym roku najlepsze wyniki w nauce. Po części na sali gimnastycznej uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami udali się do swoich klas, gdzie zostały wręczone świadectwa. Wszyscy w uśmiechem zaczęli wakacje.

  Karolina Kramarz

 • Pożegnanie absolwentów

  Pożegnanie absolwentów - Obrazek 1

  21 czerwca nadszedł czas aby pożegnać naszych kolegów i koleżanki z klasy 3 gimnazjum. Zaprezentowali swoje talenty w części artystycznej, która wszystkim się spodobała. Było z humorem, ale i z powagą. Uczniowie zatańczyli taniec z musicalu: „High School Musical”, nie zabrakło także piosenek w ich wykonaniu. Mogliśmy zobaczyć wiele humorystycznych scenek. Klasa 2 gimnazjum pożegnała starszych kolegów symbolicznymi upominkami. W tym dniu nie obyło się także bez łez. Życzymy absolwentom wybrania dobrej drogi życiowej oraz samych sukcesów.

  Karolina Kramarz

 • Aktualizacja danych

  Dane z programu Plan lekcji zostały zaktualizowane
 • Wycieczka klasy 5

  7 i 8 czerwca klasa V wybrała się na wycieczkę w Bieszczady, a konkretnie do Roztok Górnych k./ Cisnej. W pierwszy dzień wyruszyliśmy na szlak Roztoki - Jasło (Szczyt) - Roztoki. Zaś 2 dzień to wejście na Połoninę Wetlińską do Chatki Puchatka. Jak spędziliśmy czas na wycieczce można zobaczyć na naszych zdjęciach.

  GALERIA

 • Wycieczka przedszkolaków do Zagrody Garncarskiej w Medyni Głogowskiej

  Dnia 21 czerwca w słoneczny czwartek dzieci z młodszych grup przedszkolnych („Krasnoludki” i „Jagódki”) udały się na wycieczkę do Medyni Głogowskiej. Tam poznali świat Zagrody Garncarskiej. Podczas pobytu w Zagrodzie dzieci zauważyły, że toczenie garnków  to coś znacznie trudniejszego niż lepienie figurek z plasteliny. Każdy z uczestników wycieczki spróbował swoich sił w lepieniu w glinie i toczeniu naczyń na kole. Dzieci zrobione przez siebie gliniane naczynia zabrały do domu na pamiątkę. Mistrzowie fachu  nie tylko pokazali dzieciom, jak pracują ale  opowiadali również ciekawe historie o rozwoju rzemiosła garncarskiego na okolicznych terenach. Pełni wrażeń w miłej atmosferze i w wyśmienitych humorach, cali i zdrowi wróciliśmy do przedszkola.

 • „Bezpieczne wakacje” – spotkanie przedszkolaków z Panią Policjantką

  18 czerwca nasze przedszkole odwiedziła Pani Joanna – Policjantka z Komendy Powiatowej Policji w Łańcucie i jednocześnie mama jednego z naszych przedszkolaków. Dzieci miały możliwość bliżej poznać pracę policjanta, dotknąć policyjnego wyposażenia. Pani Joanna w bardzo ciekawy sposób przypomniała dzieciom zasady bezpiecznego poruszania się po drodze, prawidłowego przejścia przez jezdnię, omówiła jak zachować się, gdy zaczepi nas obca osoba lub gdy się zgubimy. Pani Policjantka pokazała nam także jak należy się zachowywać gdy zaatakuje nas pies, przypomniała dzieciom zasady bezpieczeństwa podczas zabaw wakacyjnych. Wszyscy z otwartymi buziami i zaciekawieniem słuchali tego, co opowiadała Pani Policjantka. Całe spotkanie przebiegło w miłej i ciepłej atmosferze.  Bardzo dziękujemy Pani Joannie za wielkie zaangażowanie, profesjonalizm oraz przyjazny kontakt z dziećmi.

 • Wycieczka klas I do Głogowa Małopolskiego

  Wycieczka klas I do Głogowa Małopolskiego

  13 czerwca 2018 r.  uczniowie kl. I a i kl. I b odbyli wycieczkę do Głogowa Małopolskiego. Celem było rozwijanie aktywności fizycznej w ogrodzie sportowo-rekreacyjnym ,,NTB Active Club’’. Pierwszoklasiści mieli okazję nauczyć się gry w mini golfa, który jest I polem golfowym na Podkarpaciu. Dużą atrakcją było ,,zaliczenie’’ dołka, co niektórym udało się za pierwszym razem. Uczniowie zetknęli się też z ciekawą grą w „kółko i krzyżyk” z wykorzystaniem przyborów sportowych.

  Dużo śmiechu i wysiłku było podczas przejścia na nartach w trzyosobowych drużynach wyznaczonej odległości. Wielką rozrywką okazała się gra drużynowa w bule, polegająca na rzutach metalowymi kulami w kierunku małej kulki zwanej ,,świnką’’. Gra trzymała wszystkich w dużym napięciu. Innym doświadczeniem były konkurencje zręcznościowe podczas strzelania na strzelnicy pneumatycznej, wymagające refleksu i sprytu. Nie zabrakło także gry w piłkę nożną i zabaw na placu zabaw.

  Na zakończenie każdy z nas z apetytem zjadł grillowaną kiełbaskę. Był to dla wszystkich wesoło spędzony czas na świeżym powietrzu, połączony ze świetną zabawą w gronie kolegów i koleżanek!

  GALERIA

 • Klasy 3 w zagrodzie garncarskiej

  13 czerwca uczniowie klas trzecich szkoły podstawowej uczestniczyli w wyjeździe integracyjnym do Zagrody Garncarskiej w Medyni Głogowskiej.  Dzieci z zainteresowaniem zwiedziły znajdującą się na terenie zagrody XIX wieczną zabudowę mieszkalną wraz z wyposażeniem, wysłuchały wielu ciekawostek na temat życia jej mieszkańców  i obejrzały prezentację tradycyjnego pieca do wypału ceramiki. Uczniowie uczestniczyli również w warsztatach z lepienia rzeźby w glinie oraz mieli okazję do obejrzenia prezentacji toczenia naczyń na kole garncarskim i samodzielnego wypróbowania tej umiejętności pod okiem instruktora i garncarza medyńskiego.  Spontaniczne i zorganizowane radosne zabawy na terenie Zagrody dostarczyły dzieciom wielu wrażeń i emocji, pozwoliły dać upust dziecięcym fantazjom i kreatywności.

  W wyjeździe towarzyszyli uczniom rodzice, którzy również mieli okazję poznać atrakcje Zagrody a biorąc wspólnie z dziećmi udział w zabawach i konkursach w radosnej, miłej atmosferze  zacieśniali więzi rodzinne i towarzyskie.

  GALERIA

 • Wycieczka klasy 2 do Krakowa

  Wycieczka klasy 2 do Krakowa

  W dniu 8 czerwca 2018r. uczniowie klasy II wraz z rodzicami i wychowawcą udali się na wycieczkę do dawnej stolicy Polski- Krakowa, który w tym dniu witał turystów piękną, słoneczna pogodą.                                                                              

  Dzień rozpoczął od się od podziwiania różnorodnych, również egzotycznych, zwierząt podczas spaceru po ZOO, które najmłodszym trudno było opuścić. Następnie wszyscy udali się na Rynek Główny, gdzie w jego podziemiach odbyli fascynującą podróż w czasie. Aż trudno uwierzyć, że miejsce to było w dawnych czasach największym targowiskiem w Europie, tętniącą życiem osadą, gdzie ludność zajmowała się handlem i rzemiosłem. Dużą atrakcją okazały się średniowieczne sposoby mierzenia i ważenia: każdy mógł sprawdzić ile waży ”kamieni” lub ile ”łokci” ma wzrostu.

  Kościół Mariacki, Sukiennice, słynne papieskie okno z wizerunkiem Jana Pawła II przy ul. Franciszkańskiej 3 to kolejne odwiedzane miejsca podczas spaceru w kierunku Wawelskiego Wzgórza. Na wieży Zygmuntowskiej Wawelskiej Katedry wszyscy mieli okazję zobaczyć i dotknąć słynny Dzwon Zygmunta i oglądać przepiękną panoramę miasta. Po spacerze przez ogromny dziedziniec Wawelu dużą atrakcją dla dzieci okazało się przejście przez Smoczą Jamę, a przy wyjściu z niej  ziejący ogniem smok. Wycieczka zakończyła się rejsem statkiem po Wiśle, któremu towarzyszyło słuchanie krakowskich legend i rozwiązywanie zagadek.

  Podczas drogi powrotnej, pomimo zmęczenia, nie milkły rozmowy najmłodszych uczestników,  którzy dzielili się wrażeniami i oglądali zakupione pamiątki.

  GALERIA 

 • Dzień Rodziny w klasie 2

  „Cudownych rodziców mam” to słowa piosenki, które towarzyszyły uczniom klasy II szkoły podstawowej podczas uroczystości z okazji Dnia Rodziny, która odbyła się 6 czerwca 2018r.

  Gości powitaliśmy polonezem, następnie młodzi aktorzy zaprezentowali zabawne, a zarazem wychowawcze inscenizacje utworów Jana Brzechwy, recytowali wiersze, śpiewali piosenki.  Na zakończenie uczniowie ponownie zatańczyli, odśpiewali piosenkę pełną życzeń i wręczyli Rodzicom przygotowane upominki.                    

  W trakcie uroczystości nie zabrakło uśmiechów, wzruszeń i łez. Spotkanie zakończyło się na szkolnej stołówce przy ciastku i symbolicznej herbatce.

  GALERIA

  Ewa Szczech

 • Sukces w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Zapobiegajmy pożarom”

  Dzieci z naszego przedszkola co roku biorą udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Zapobiegajmy pożarom”. Organizatorem konkursu jest Zarząd Główny Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP. Celem konkursu jest zainteresowanie dzieci i młodzieży tematyką strażacką, ochroną przeciwpożarową, tradycją i życiem środowisk strażackich. Konkurs ten sprzyja również rozwojowi uzdolnień plastycznych.

  W tym roku szkolnym sukces w I grupie wiekowej osiągnęła Kamila Lęcznar (7 lat) zdobywając I miejsce na etapie powiatowym. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za przygotowanie pięknych prac, a laureatce serdecznie gratulujemy!

 • Wycieczka klas IV

  W dniach 7 i 8 czerwca 2018r. klasy IVa i IVb udały się  na wycieczkę. Po ponad trzygodzinnej podróży uczniowie dotarli do Trojanowa. Przebywali tam na Farmie Iluzji, gdzie podziwiali Latającą Chatę Tajemnic, Tunel Zapomnienia, Zakręcony Domek czy Lewitujący Kran. Wrażeń dostarczyły im także place zabaw, na których wycieczkowiczom miło upłynął czas. Następnie klasy IV wyruszyły do Puław, gdzie spędziły noc. Po pysznym śniadaniu w hotelu kolejnym punktem wyjazdu było zwiedzanie dawnych posiadłości Czartoryskich. W pięknym parku uczniowie oprócz zabytkowych budowli podziwiali także spacerujące zwierzęta. Dalszym miejscem, które odwiedzili, był Kazimierz Dolny nad Wisłą. Przewodnik oprowadził zwiedzających po mieście i okolicach. Można było także podziwiać panoramę tego miejsca z Góry Trzech Krzyży. Wielką atrakcję stanowił też rejs statkiem po Wiśle. Ostatnim etapem podróży było zwiedzanie XVI-wiecznego zamku w Janowcu, dawnej siedziby magnackich rodów. Po tych wszystkich atrakcjach około godziny 21.30 nastąpił powrót do Krzemienicy. Wycieczka dostarczyła wielu wrażeń i atrakcji oraz wzbogaciła wiedzę uczniów na temat miejsc związanych z historią naszego kraju.

  GALERIA

strona:

Kontakt

 • Zespół Szkół w Krzemienicy
  Krzemienica 631,
  37-127 Krzemienica
 • 17 224 73 70,
  17 771 58 33 - przedszkole, intendentka

Ochrona danych osobowych

1. Administratorem  danych osobowych przetwarzanych w Zespole Szkół w Krzemienicy jest Dyrektor ZS w Krzemienicy.
Adres placówki: : 37-127 Krzemienica 631

2. Wyznaczono Inspektora Ochrony Danych, z którym można się kontaktować w sprawach ochrony Pani/Pana danych osobowych pod adresem poczty elektronicznej: iodo@cuwczarna.pl lub pisemnie na adres Administratora.
3. Administrator przetwarza dane osobowe w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na Zespole Szkół w Krzemienicy tzn. dane będą przetwarzane na podstawie przepisów prawa, a w pozostałych przypadkach -na podstawie zgody w zakresie i celu określonym w treści zgody albo w związku z zawartą umową.
4. W związku z przetwarzaniem danych w celach, o których mowa w pkt. 3 odbiorcami  danych osobowych mogą być:
a) organy władzy publicznej oraz podmioty wykonujące zadania publiczne lub działające na zlecenie organów władzy publicznej, w zakresie
i w celach, które wynikają z przepisów powszechnie obowiązującego prawa,

b) inne podmioty, które na podstawie stosownych umów podpisanych z Zespołem Szkół w Krzemienicy przetwarzają dane osobowe, dla których Administratorem jest Dyrektor ZS w Krzemienicy.
5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji celów określonych w pkt. 3, a po tym czasie przez okres oraz
w zakresie wymaganym przez przepisy powszechnie obowiązującego prawa.

6. Posiada Pani/Pan prawo do dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich: sprostowania, ograniczenia przetwarzania oraz prawo
do przenoszenia danych, a także prawo do usunięcia danych i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.

7. W przypadku, gdy przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie zgody osoby na przetwarzanie danych osobowych (art.6 ust. 1 lit. a RODO), przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie to nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, z obowiązującym prawem.
8. W sytuacji, gdy przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie zgody osoby, której dane dotyczą, podanie przez Panią/Pana danych osobowych ma charakter dobrowolny.
9. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest obowiązkowe w sytuacji, gdy przesłankę przetwarzania danych osobowych stanowi przepis prawa lub zawarta między stronami umowa.
10. W przypadku powzięcia informacji o niezgodnym z prawem przetwarzaniu w ZS w Krzemienicy Pani/Pana danych osobowych, przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego w sprawach ochrony danych osobowych.
11. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również profilowane.