• 2015/16

• Rok szkolny 2015/2016

Sukcesy piłkarskie

06.06.2016 r. - zawody gminne - I miejsce, naszą szkołę reprezentowali: Hubert Witek, Jakub Bem, Patryk Mazur, Patryk Nowak, Hubert Balawender, Sebastian Golonka, Kacper Florek, Przemek Bieniasz.

14.06.2016 r. - zawody powiatowe - II miejsce, naszą szkołę reprezentowali: Hubert Witek, Jakub  Bem, Patryk Mazur, Patryk Nowak, Hubert Balawender, Sebastian Golonka, Kacper Król, Przemek Bieniasz, Jakub Szpyrka, Piotr Rymanowski. Z powodu kontuzji nie zagrali Kacper Florek i Jakub Lęcznar.

Gminny Turniej Matematyczny

7 czerwca w Zespole Szkół w Dąbrówkach odbył się Gminny Turniej Matematyczny dla uczniów klas I gimnazjum. W konkurencji uczniowie drużynowo zmagali się z: zadaniem tekstowym, układanką, krzyżówką, łamigłówką, grą itp…

II miejsce zajęła dwójka: Miłosz Lęcznar i Michał Surmacz z klasy 1aG.

Przedszkolada 2016

W dniu 30 maja w Miejskim Domu Kultury w Łańcucie rozpoczęła się 37 PRZEDSZKOLADA. Konkurs ma zasięg powiatowy. Sukcesy naszych przedszkolaków:

Konkurs recytatorski:                                  Konkurs piosenki:
                           Małgorzata Dubiel  - I miejsce                  Karol Parys - wyróżnienie

II Gminny Konkurs Papieski

W dniu 17 maja 2016 r. odbyła się kolejna edycja  Gminnego Konkursu Papieskiego w ZS w Medyni Głogowskiej. Uczniowie zaprezentowali się w trzech kategoriach: konkurs recytatorski, plastyczny, piosenki. Wychowankowie naszej szkoły wyróżnili się w konkursie recytatorskim i  plastycznym:

Konkurs recytatorski:
          I miejsce – Karolina Kramarz kl. 6
          II miejsce – Gabriela Pierzchała kl. 6

Konkurs plastyczny w kategorii klas 4-6:
          I miejsce – Mikołaj Surowiec kl. 5

Konkurs plastyczny (przedszkole):
           II miejsce – Kamil Łątka

GALERIA FOTOGRAFII

Gminny Konkurs Recytatorski (przedszkole)

W dniu 12.05.2016 w Gminnym Ośrodku Kultury w Czarnej odbył się Gminny Konkurs Recytatorski "ENTLICZEK - PENTLICZEK CZERWONY STOLICZEK" - wiersze dla dzieci J. Brzechwy.
          Z naszego przedszkola zostały nagrodzone następujące dzieci:

Maciej Parys - II miejsce w kategorii 4-latków
          Katarzyna Buk - II miejsce w kategorii 6-latków

GALERIA FOTOGRAFII

Ponownie trzecie miejsce w piłce nożnej chłopców

22 kwietnia uczniowie naszego gimnazjum zdobyli III miejsce w V edycji Turnirju Piłki Nożnej "Młodzi nie tylko kibicują ale i grają".

Drużyna wystąpiła w składzie: Sebastian Golonka, Piotr Rymanwski, Patryk Mazur, Jakub Bem, Patryk Nowak, Kacper Król, Hubert Balawender, Jakub Lęcznar, Przemysław Bieniasz.

Opiekun drużyny: Wojciech Pawełek

​Powiatowy Konkurs Geograficzny

W dniu 14 marca odbył się III Powiatowy Konkurs Geograficzny. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Jakub Panek, Monika Skrobacz i Zuzanna Skrobacz, którzy zdobyli wysokie 3 miejsce. Konkurs był zorganizowany przez II Liceum Ogólnokształcące w Łańcucie, wzięło w nim udział 12 zespołów gimnazjalnych z całego powiatu łańcuckiego.

W tegorocznej edycji obejmował szczegółowe wiadomości dotyczące europejskich krajów śródziemnomorskich. Warto dodać, że w trzyletniej historii tego konkursu nasi gimnazjaliści już po raz drugi zajęli finałowe miejsce.

GRATULUJEMY NASZYM GIMNAZJALISTOM I ICH OPIEKUNOWI!

IV Gminny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

13 kwietnia 2016 r. w ZS w Dąbrówkach odbył się IV Gminny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych "Historia, kultura i zwyczaje Australii". W konkursie brało udział 12 uczniów klas szóstych z terenu gminy Czarna.

Nasza uczennica Magdalena Jachowicz zajęła III miejsce.

Powiatowy Konkurs Języków Obcych „ Bądź poliglotą”

12 lutego uczennice klasy 2 gimnazjum  zaprezentowały praktyczną znajomość języka angielskiego i niemieckiego w Powiatowym Konkursie Języków Obcych "Bądź poliglotą" organizowanym przez II LO w Łańcucie.

W kategorii śpiew wystąpiła Nikola Kramarz natomiast w kategorii recytacja wystąpiły Zuzanna Skrobacz i Paulina Kruk. Pomimo tremy i ogromnej konkurencji nasze uczennice wspaniale się zaprezentowały, a Nikola Kramarz zajęła III miejsce w kategorii śpiew.

Trzecie miejsce w piłce nożnej chłopców

3 lutego uczniowie naszego gimnazjum zdobyli III miejsce w MISTRZOSTWACH ŁAŃCUTA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW, zaś Patryk Nowak został najlepszym strzelcem.

Opiekun drużyny: Wojciech Pawełek

"Zapobiegajmy pożarom" - wyniki z gminnych eliminacji

W wyniku gminnych eliminacji do Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego do etapu powiatowego zakwalifikowano aż 5 prac uczniów naszej placówki.

I miejsce: Oliwia Turkosz - zobacz pracę

Szkoła podstawowa - klasy I-III
          III miejsce: Szymon Dubiel - zobacz pracę

Szkoła podstawowa - klasy IV-VI
          I miejsce: Patrycja Dubiel - zobacz pracę
          II miejsce: Gabriela Lis - zobacz pracę

Gimnazjum:
          III miejsce: Zuzanna Krauz - zobacz pracę

Powiatowy konkurs plastyczny "Najpiękniejsza szopka bożonarodzeniowa i ozdoba choinkowa"

Wyróżniono szopki w wykonaniu Gabrieli Lis oraz Szymona Mazura.

II Gminne Międzyszkolne Dyktando z Języka Angielskiego

17 grudnia odbyło się w naszej szkole II Gminne Międzyszkolne Dyktando z Języka Angielskiego, w którym wzięło udział 12 uczestników ze szkół gimnazjalnych z terenu gminy Czarna.

I miejsce : Caroline Blat (ZS w Dąbrówkach)
               II miejsce: Michał Kuśtra (ZS w Krzemienicy)
               III miejsce: Karolina Jurek (ZS w Zalesiu)

Gratulujemy zwycięzcom!

GALERIA FOTOGRAFII

Powiatowy Konkurs "Culture Twister"

Dnia 25.11.2015 r. w VI Powiatowym Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych Culture Twister organizowanym przez Zespół Szkół nr 3 w Łańcucie uczennice naszego gimnazjum - Zuzanna Skrobacz zajęła II miejsce, a Monika Skrobacz zdobyła IV miejsce.

Gratulujemy !!!