Pozostałe komunikaty

Zwracam się z apelem do rodziców o bezpieczne poruszanie się samochodami na terenie placówki. Wielokrotnie otrzymuję sygnały o niedostosowaniu właściwej prędkości samochodów na terenie szkolnym. Zwracam uwagę, że dla wygody rodziców wjazdy nie są zamykane. Obiekt z zewnątrz jest monitorowany i bez trudu takie praktyki są do wychwycenia. Proszę o zrozumienie mając na uwadze bezpieczeństwo wszystkich.

dyrektor Zespołu Szkół

Na terenie szkoły obowiązuje zakaz używania telefonów komórkowych przez uczniów poza wyznaczonym miejscem (przy wejściu).

W czasie przerw międzylekcyjnych obowiązuje zakaz schodzenia do szatni – szczególne przypadki należy zgłosić  nauczycielowi.

Rada Rodziców Szkoły informuje o możliwości dokonywania wpłat na konto bankowe - WIĘCEJ.

Na terenie szkoły prowadzona jest ciągła zbiórka makulatury, zużytych baterii oraz nakrętek.

Terminy dni wolnych od zajęć lekcyjnych w bieżącym roku szkolnym zawarte są w ramowym kalendarzu.