Opłaty za przedszkole i stołówkę

Opłaty za przedszkole i wyżywienie w szkole - obiady

Kwoty za maj 2018:

1. Rodzice każdego przedszkolaka oraz ucznia uczęszczającego na obiady otrzymują indywidualny kod stołówkowy umożliwiający odczyt ze strony internetowej należnej kwoty do wpłaty za dany miesiąc.

2. Tabele z kwotami będą pojawiać się 1 dnia każdego miesiąca lub w pierwszym dniu roboczym danego miesiąca.

3. Zgodnie z obowiązującymi umowami, wpłat za przedszkole i wyżywienie należy dokonywać do 5 każdego miesiąca.

4. Przekroczenie terminu (zwłaszcza w przypadku płatności przelewem) wymusza uruchomienie procedury naliczania  odsetek.

5. Opłat można dokonywać bezpośrednio u intendentki lub na konto z odpowiednim podziałem kwoty (dla przedszkola).

6. W przypadku wyboru formy płatności przelewem należy ten fakt zgłosić do intendentki.

7. Dokonując płatności przelewem należy podać:

• imię i nazwisko dziecka
  • wpisać "szkoła" lub "przedszkole"
  • kod stołówkowy
  • miesiąc, za który dokonywana jest wpłata

Przykład (Jan Kowalski - szkoła - S18 - marzec)

PROSIMY NIE DOKONYWAĆ WPŁAT NA KONTO PO 5 DNIU MIESIĄCA

8. Opłatę za świadczenie usług w przedszkolu można wpłacać na konto:

89 1240 2643 1111 0010 1705 4895 – opłata stała za przedszkole

9. Opłatę za wyżywienie w szkole i przedszkolu można wpłacać na konto:

14 1240 2643 1111 0010 4359 5542 – wyżywienie w przedszkolu i obiady w szkole