2017/18 2016/17 2015/16 2014/15

Przedszkolaki na gminnym konkursie recytatorskim

10 maja w Gminnym Ośrodku Kultury w Czarnej odbył się konkurs recytatorski  dla dzieci z oddziałów przedszkolnych z terenu gminy Czarna.

Julia Prucnal zajęła III miejsce  (młodsza kategoria wiekowa), natomiast Karol Parys zajął I miejsce (starsza kategoria wiekowa).

Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego Macmillan Primary School Tournament

I miejsce (kategoria klas VI – VII) – Gabriela Lis
I miejsce (kategoria klas IV – V) – Maya Bodden
III miejsce (kategoria klas IV – V) – Antoni Stachnik

W dniu 23 kwietnia 2018 wyżej wymienieni laureaci uczestniczyli w uroczystości rozdania nagród za zajęte miejsca w konkursie powiatowym „Macmillan Primary School Tournament”. Nagrody wręczała i serdecznie gratulowała uczniom Pani Lucyna Kowalska – dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Łańcucie. Konkurs odbył się miesiąc wcześniej i polegał na rozwiązaniu testu leksykalno – gramatycznego z zakresu podstawy programowej.

Gminny Konkurs Literacki

Zuzanna Lęcznar z klasy IVa zajęła II miejsce w  Gminnym Konkursie Literackim, organizowanym przez Zespół Szkół w Medyni Łańcuckiej. Uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej mieli napisać opowiadanie inspirowane cytatem  Alberta Chmielowskiego „Powinno się być dobrym jak chleb, powinno się być jak chleb, który dla wszystkich leży na stole, z którego każdy może kęs dla siebie ukroić i nakarmić się, jeśli jest głodny”.

Uczniowie klasy VII SP oraz gimnazjum mieli napisać opowiadanie inspirowane wierszem Jana Twardowskiego „Sprawiedliwość”. Uczennica klasy IIIa gimnazjum Faustyna Stopyra zajęła I miejsce

Powiatowe Dyktando o Złote Pióro Henryka

30 listopada Karolina Kramarz zajęła trzecie miejsce w II Powiatowym Dyktandzie o Złote Pióro Henryka organizowanym przez I LO w Łancucie

Gminne zawody w piłce koszykowej

W dniu 26.10.2017 drużyna naszej szkoły zajęła pierwsze miejsce w Gminnych Zawodach Sportowych w piłce koszykowej. Grupa wystąpila w skladzie: Bieniasz Przemysław, Bieniasz Kacper, Mac Maksymilian, Surmacz Mateusz, Surmacz Michał, Rymanowski Piotr, Sandomierski Wojciech. Opiekun: Wojciech Pawełek.