Uwagi dotyczące zajęć dodatkowych organizowanych przez podmioty zewnętrzne

1. Zajęcia mogą być organizowane na terenie placówki na wniosek rodziców,
  2. Dyrekcja nie ponosi odpowiedzialności za merytoryczny poziom zajęć,
  3.  Zajęcia odbywają się w oparciu o porozumienie z dyrektorem według którego organizatorzy:
    • ustalają z rodzicami zasady udziału dziecka w zajęciach,
    • stosują się do wewnętrznych przepisów placówki,
    • korzystają z pomieszczeń wskazanych przez dyrektora,
    • przekazują informacje o aktualnym wykazie dzieci uczęszczających,
    • ponoszą pełną odpowiedzialność za dzieci i młodzież w czasie zajęć,
    • mogą korzystać z dodatkowego wyposażenia szkoły za zgodą dyrektora,
    • informują szkołę i rodziców odpowiednio wcześniej o odwołaniu zajęć,
  4. Placówka nie pobiera opłat za organizację takich zajęć.