• REGULAMIN DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO

Wszystkie dzienniki w naszej placówce są prowadzone wyłącznie w formie elektronicznej.

Uwaga:

• W celu uzyskania dostępu do dziennika elektronicznego konieczne jest posiadanie adresu mailowego.
        • Adresy, które rodzice przekazali we wnioskach o przyjęcie do przedszkola oraz do klasy I zostały wprowadzone i można rozpocząć pierwsze logowanie.
        • Pozostali rodzice korzystają z adresów z roku poprzedniego.
        • Osoby które nie podały adresu email lub zmieniły i chcą, aby zmiany wprowadzić do dziennika proszone są o przekazanie ich wychowawcom lub do sekretariatu szkoły.
        • Jeśli użytkownik dziennika zapomni hasła, należy ze strony logowania wybrać  „Przywróć dostęp”.
        • W przypadku problemów z logowaniem proszę o informację na adres dyrektor@zskrzemienica.pl
        • Również uczniowie, którzy chcą mieć dostęp do dziennika elektronicznego muszą przekazać swojego maila wychowawcy lub do sekretariatu, celem uruchomienia możliwości dostępu.

Aby dowiedzieć się jak pierwszy raz zalogować się do e-dziennika proponujemy film:

Adres strony internetowej naszego e-dziennika to: https://uonetplus.vulcan.net.pl/gminaczarna

Pierwsze logowanie - gdy wyświetli się powitalna strona systemu:

1. Kliknij przycisk Załóż konto, a następnie wpisz adres e-mail, który podałeś wychowawcy
        2. Zaznacz opcję Nie jestem robotem i kliknij przycisk Wyślij wiadomość
        3. Sprawdź skrzynkę swojej poczty elektronicznej. Przeczytaj wiadomość i kliknij link podany w treści, aby nadać własne hasło
        4. Wprowadź nowe hasło, którym będziesz się posługiwał, zaznacz opcję Nie jestem robotem i kliknij przycisk  Ustaw nowe hasło
        5. Od tego momentu możesz logować się do systemu, korzystając z adresu e-mail i ustalonego przez siebie hasła.

Informacje na temat programu znajdziesz na zakładce Pomoc

Dziennik elektroniczny Uczniowie Optivum NET+ został wyprodukowany przez firmę VULCAN sp. z o.o.