Beata Barnat – nauczyciel przedszkola,

Monika Dec – nauczyciel przedszkola, ALBUM FOTOGRAFICZNY

Halina Dedio – nauczyciel przedszkola,

Anna Dołęga – religia, nauczyciel przedszkola, opieka świetlicowa,

Renata Giża – nauczanie wczesnoszkolne, wychowawca klasy 3a,  ALBUM FOTOGRAFICZNY

Barbara Gwizdak – nauczyciel przedszkola,

Jacek Hejnosz – edukacja dla bezpieczeństwa,

Łukasz Jakubowicz – przyroda, geografia, wos, wychowawca klasy 7a,

Agata Kontek – nauczanie wczesnoszkolne, wychowawca klasy 1a,

ks. Janusz Kowal - religia,

Ewelina Kraśnicka – język angielski, język niemiecki,

Wioletta Król – nauczyciel przedszkola,

Anna Kuśtra – język angielski, wychowawca klasy 3bG,

Agnieszka Lalicka – język polski, historia,

Jacek Lalicki – dyrektor, matematyka,

Małgorzata Lech – wychowanie fizyczne, wychowawca klasy 7b,

Urszula Lęcznar – nauczyciel przedszkola,

Zofia Lęcznar – nauczanie wczesnoszkolne, wychowawca klasy 3b,

Agnieszka Nycz – fizyka, matematyka, wychowawca klasy 4b,

Wojciech Pawełek – wychowanie fizyczne, wychowawca klasy 3aG,

Grzegorz Rejman – wychowanie fizyczne, muzyka,

Magdalena Sergiew – język polski, wychowawca klasy 6,

Ewa Sierżęga - muzyka, plastyka, wychowawca klasy 5,

Ewa Szczęch – nauczanie wczesnoszkolne, wychowawca klasy 2,  ALBUM FOTOGRAFICZNY

Wanda Welc – nauczyciel przedszkola,

Dorota Woś - język polski, wychowawca klasy 2G,

Katarzyna Wróbel – wicedyrektor, język angielski,  ALBUM FOTOGRAFICZNY.