• Ubezpieczenie przedszkolaków i uczniów

•

Umowa ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) na rzecz dzieci i młodzieży szkolnej jest dobrowolną umową ubezpieczenia. Może być zawarta wyłącznie z woli rodziców. Przepisy nie upoważniają dyrektora, jak również innych organów przedszkola lub szkoły, do podejmowania czynności związanych z zawieraniem umów ubezpieczenia na rzecz przedszkolaków czy uczniów. Także Rada Rodziców nie ma upoważnienia prawnego do zawierania takich umów. To rodzice indywidualnie rozstrzygają, czy chcą  ubezpieczyć dziecko i od nich zależy ewentualny wybór ubezpieczyciela oraz wybór oferty.

Poniżej przedstawiamy linki do ofert, które spłynęły do naszej placówki (lista będzie aktualizowana):

oferta 1,    oferta 2,    oferta 3,    oferta 4,    oferta 5,    oferta 6 ,    oferta 7,     oferta

Wysyłających oferty informujemy, że na stronie internetowej placówki będziemy umieszczać tylko pojedyncze linki, a nie pakiety plików.