Wyniki naboru

Dyrektor Zespołu Szkół w Krzemienicy informuje, że w wyniku postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2018/19:

• do przedszkola zostały przyjęte wszystkie chętne dzieci urodzone w latach 2012, 2013, 2014, 2015
  • Rodziców dzieci chętnych do przedszkola, urodzonych w roku 2016 informuję, że zgodnie z obowiązującymi przepisami ich dzieci po ukończeniu 2,5 roku mogą zostać przyjęte do przedszkola w szczególnie uzasadnionych przypadkach, zatem proszę o kontakt osobisty lub telefoniczny z dyrektorem placówki,
  • do klasy pierwszej szkoły podstawowej zostały przyjęte wszystkie chętne dzieci.