REGULAMIN DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO

Od roku szkolnego 2018/19 wszystkie dzienniki szkolne będą prowadzone wyłacznie w formie elektronicznej.

Uwaga:

• W celu uzyskania dostępu do dziennika elektronicznego dla rodziców wymagane jest posiadanie przez przynajmniej jednego rodzica adresu mailowego.
  • Adresy, które rodzice przekazali we wnioskach o przyjęcie do klasy I zostaly wprowadzone i można rozpocząc pierwsze logowanie.
  • Pozostali rodzice korzystają z adresów z roku poprzedniego.
  • Osoby które nie podały adresu email lub zmieniły i chcą, aby zmiany wprowadzić do dziennika proszone są o przekazanie ich wychowawcom lub do sekretariatu szkoły.
  • Jeśli użytkownik dziennika (nauczyciel, rodzic) zapomni hasła, należy ze strony logowania wybrać  „Przywróć dostęp”.
  • W przypadku problemów z logowaniem proszę o informację na adres dyrektor@szkola.krzemienca.pl

Dziennik elektroniczny daje rodzicom możliwości pozyskiwania informacji związanych z edukacją swojego dziecka w zakresie: ocen, frekwencji, realizowanych zajęć.

Aby dowiedzieć się jak pierwszy raz zalogować się do e-dziennika proponujemy film:

Adres strony internetowej naszego e-dziennika to: https://uonetplus.vulcan.net.pl/gminaczarna

Pierwsze logowanie - gdy wyświetli się powitalna strona systemu:

1. Kliknij przycisk Załóż konto, a następnie wpisz adres e-mail, który podałeś wychowawcy
  2. Zaznacz opcję Nie jestem robotem i kliknij przycisk Wyślij wiadomość
  3. Sprawdź skrzynkę swojej poczty elektronicznej. Przeczytaj wiadomość i kliknij link podany w treści, aby nadać własne hasło
  4. Wprowadź nowe hasło, którym będziesz się posługiwał, zaznacz opcję Nie jestem robotem i kliknij przycisk  Ustaw nowe hasło
  5. Od tego momentu możesz logować się do systemu, korzystając z adresu e-mail i ustalonego przez siebie hasła.

Informacje na temat programu znajdziesz na zakładce Pomoc

Dziennik elektroniczny Uczniowie Optivum NET+ został wyprodukowany przez firmę VULCAN sp. z o.o.