UBEZPIECZENIE NNW przedszkolaków i uczniów

ZGŁOSZENIE SZKODY

Numer polisy, z której zgłaszana jest szkoda: DU 32307620
Adres Biura Regionalnego TUW:
TUW ‘”TUW”
Ul. Sokoła 4
35-010 Rzeszów

Adres mailowy do zgłaszania szkód: asteam33@gmail.com – możliwość zweryfikowania zgłoszenia pod kątem poprawności (nr telefonu 886 206 794)

Zgłosić szkodę można również telefonicznie: 801 001 003 lub 22 545 39 50
poniedziałek - piątek 8.00 - 20.00, sobota 8.00 - 17.00, (za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy)

W dniu 28 sierpnia 2018 r. na wspólnym posiedzeniu Rady Rodziców Szkoły oraz Rady Rodziców Przedszkola dokonano wyboru firmy ubezpieczeniowej TUW (TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ WZAJEMNYCH)

• wysokość składki 35 zł. za pierwsze dziecko, za drugie i kolejne 50% zniżki (dotyczy całej placówki - np. jedno dziecko w szkole płaci 35 zł. a drugie w przedszkolu i płaci połowę ),
  • suma ubezpieczenia 15 000 zł.
  • składka płatna do 10.10 u wychowawców,
  • ubezpieczenie obejmuje przedszkolaków i uczniów w okresie 1.09.2018 – 31.08.2019 r.
  • ubezpieczenie dziecka umożliwia zniżkę 20% na ubezpieczenie domu,
  • ogólne warunki ubezpieczenia,
  • tabela norm oceny trwałego uszczerbku,
  • nasza placówka nie pobiera z tytułu ubezpieczenia dzieci i młodzieży żadnych korzyści,
  • ubezpieczenie dziecka nie jest obowiązkowe.