1. Beata Barnat – nauczyciel przedszkola,
  4. Katarzyna Bielecka – matematyka,
  5. Agnieszka Bobowska – pedagog szkolny, opieka świetlicowa, wdż,
  6. Renata Chrzan – nauczyciel bibliotekarz, informatyka
  7. Monika Dec – nauczanie wczesnoszkolne, wychowawca klasy 2a ALBUM FOTOGRAFICZNY
  8. Halina Dedio – nauczyciel przedszkola,
  9. Agnieszka Dołęga – chemia,
  10. Anna Dołęga – religia, nauczyciel przedszkola, opieka świetlicowa,
  11. Renata Giża – nauczanie wczesnoszkolne, wychowawca klasy 1b,  ALBUM FOTOGRAFICZNY
  12. Barbara Gwizdak – nauczyciel przedszkola,
  13. Jacek Hejnosz – edukacja dla bezpieczeństwa,
  14. Łukasz Jakubowicz – przyroda, geografia, wos, wychowawca klasy 8a,
  15. Joanna Kiełt - matematyka,
  16. ks. Andrzej Kopcza - religia,
  17. ks. Janusz Kowal - religia,
  18. Ewelina Kraśnicka – język angielski, język niemiecki, wychowawca klasy 4b,
  19. Wioletta Król – nauczyciel przedszkola,
  20. Anna Kuśtra – język angielski, wychowawca klasy 4a,
  21. Agnieszka Lalicka – historia, wychowawca klasy 5a,
  22. Jacek Lalicki – dyrektor, matematyka, doradztwo zawodowe,
  23. Małgorzata Lech – wychowanie fizyczne, wychowawca klasy 8b,
  24. Urszula Lęcznar – nauczyciel przedszkola,
  25. Zofia Lęcznar – nauczanie wczesnoszkolne, wychowawca klasy 1a,
  26. Joanna Mazur – nauczyciel przedszkola,
  27. Agnieszka Nycz – fizyka, matematyka, wychowawca klasy 5b,
  28. Wojciech Pawełek – wychowanie fizyczne,
  29. Grzegorz Rejman – wychowanie fizyczne, muzyka,
  30. Magdalena Sergiew – język polski, wychowawca klasy 7,
  31. Ewa Sierżęga - muzyka, plastyka, wychowawca klasy 6,
  32. Ewa Szczęch – nauczanie wczesnoszkolne, wychowawca klasy 3,  ALBUM FOTOGRAFICZNY
  33. Wanda Welc – nauczyciel przedszkola,
  34. Dorota Woś - język polski, wychowawca klasy 3G,
  35. Katarzyna Wróbel – wicedyrektor, język angielski,  ALBUM FOTOGRAFICZNY.