• Opłaty za obiady w szkole

• Koszt jednego obiadu  w szkole to 5 zł (jedno danie).

• Opłata miesięczna za wyżywienie w szkole uzależniona jest od ilości dni pracy szkoły w miesiącu oraz zgłoszonych nieobecności.

• Płatności są realizowane wyłacznie przelewem do 5-go dnia następnego miesiąca (czyli za obiady z miesiąca września wpłacamy do 5 października)

• Informacje dotyczące wysokości opłat za obiady za dany miesiąc są dostępne w aplikacji Dzienniczek VULCAN (Zakładka Opłaty) lub dzienniku elektronicznym na profilu danego ucznia (Zakładka Opłaty).

• Opłatę za obiady dla uczniów w szkole należy wpłacać na konto nr:

14 1240 2643 1111 0010 4359 5542

• W treści przelewu należy wpisać: Obiad/imię i nazwisko/S/miesiąc” (S –oznacza szkołę, miesiąc – nazwę miesiąca za który dokonywana jest wpłata).

• Za datę spełnienia zapłaty uważa się datę wpływu należności na rachunek bankowy Zespołu Szkół w Krzemienicy.

• W przypadku opóźnienia w zapłacie naliczone zostaną odsetki ustawowe, które należy uwzględnić przy kolejnej wpłacie za obiady.

• Numery kont do wpłat
          • Kontakt do intendentki: tel. 17 771 58 33 lub e-mail intendent@zskrzemienica.pl