• Opłata za wyżywienie w przedszkolu

• 1. Opłata dzienna za wyżywienie w przedszkolu wynosi:

- śniadanie - 2,00 zł,

- obiad - 5,00zł,

- podwieczorek - 2,00 zł

2. Opłata miesięczna za wyżywienie w przedszkolu uzależniona jest od ilości obecności dziecka w placówce w danym miesiącu. Rodzice dzieci przedszkolnych nie mają obowiązku zgłaszania nieobecności dzieci.

3. Płatności są realizowane wyłącznie przelewem do 5-go dnia następnego miesiąca (czyli za posiłki z miesiąca września wpłacamy do 5 października).

4. Informacje dotyczące wysokości opłat za posiłki za dany miesiąc są dostępne w aplikacji Dzienniczek VULCAN (Zakładka Opłaty) lub dzienniku elektronicznym na profilu danego dziecka (Zakładka Opłaty).

5. Opłatę za wyżywienie dziecka w przedszkolu należy wpłacać na konto nr:

14 1240 2643 1111 0010 4359 5542

6. W treści przelewu należy wpisać: Obiad/imię i nazwisko dziecka/P/miesiąc” (P –oznacza przedszkole, miesiąc – nazwę miesiąca za który dokonywana jest wpłata).

7. Za datę spełnienia zapłaty uważa się datę wpływu należności na rachunek bankowy Zespołu Szkół w Krzemienicy.

8. W przypadku opóźnienia w zapłacie naliczone zostaną odsetki ustawowe, które należy uwzględnić przy kolejnej wpłacie za obiady.

9. Numery kont do wpłat.

10. Kontakt do intendentki: tel. 17 771 58 33 lub e-mail intendent@zskrzemienica.pl

11. Zmiany godzin na które zapisane jest dziecko należy zgłosić do intendentki i nauczycielki.

12. Alergie należy zgłaszać do wychowawców grup oraz pań w kuchni (potwierdzenie alergii - pisemne zgłoszenie rodzica).