• Eliminacje Gminne Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Zapobiegajmy Pożarom"

• W Ośrodku Garncarskim w Medyni Głogowskiej odbyły się Eliminacje Gminne Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Zapobiegajmy Pożarom". Komisja oceniała 19 prac, które wpłynęły z przedszkoli i szkół z terenu Gminy Czarna. Z każdej kategorii wiekowej zostały wybrane 3 najlepiej ocenione prace, które zostaną przekazane na szczebel powiatowy. Z naszej szkoły są to:
            II miejsce  (kategoria klas 1 - 4):   Szymon Rudnicki    – klasa 2b
            III miejsce (kategoria klas 5 - 8):   Małgorzata Dubiel – klasa 6b
            Wyróżnienie otrzymała:                 Julia Szczęch            – klasa 2a
            Gratulujemy i czekamy na wyniki etapu powiatowego.

• Gminne zawody sportowe w mini piłce siatkowej

• 20 lutego w szkole w Dąbrówkach zostały zorganizowane pierwsze gminne zawody sportowe od czasu pandemii. Naszą szkołę w mini piłce siatkowej reprezentowali chłopcy i dziewczęta z klas 5 i 6. Oba nasze zespoły po tak długiej przerwie w rozgrywkach pokazały się z bardzo dobrej strony.

Drużyna dziewcząt zajęła 2 miejsce i wystąpiła w składzie:

Bem Kinga, Blajer Estera, Gutkowska Emilia, Rupar Roksana, Strzępka Zuzanna, Turkosz Oliwia, Zając Paulina.

Natomiast chłopcy zajęli 3 miejsce i wystąpili w składzie:

Klima Olaf, Kluz Marcel, Lalicki Bartłomiej, Łątka Kamil, Magoń Błażej, Michalik Szymon, Rejman Krystian, Sobek Miłosz, Szal Szymon.

Dziękujemy za wspaniałą walkę i życzymy dalszych sukcesów.