6 lutego w Czarnej odbyły się gminne zawody sportowe w piłce siatkowej chłopców klas 7–8. Gospodarzem turnieju była szkoła w Czarnej, a w rywalizacji wzięły udział także reprezentacje szkół z Medyni Łańcuckiej, Medyni Głogowskiej, Dąbrówek oraz Krzemienicy.
Zawody przebiegały w sportowej atmosferze, a mecze stały na wysokim poziomie. Po emocjonujących spotkaniach najlepszą drużyną okazała się szkoła z Krzemienicy, która zajęła pierwsze miejsce w turnieju. Wszystkim uczestnikom gratulujemy zaangażowania i sportowej postawy.
Klasyfikacja końcowa:
1. ZS Krzemienica
2. ZS Medynia Głogowska
3. ZS Dąbrówki
4. ZS Czarna
5. ZS Medynia Łańcucka
Naszą drużynę reprezentowali:
Jakub Kuźniar, Miłosz Pelic, Błażej Magoń, Filip Bednarek, Aleksander Depa, Olaf Klima, Szymon Michalik, Miłosz Sobek, Szymon Szal.
Opiekun: Wojciech Pawełek