• Konkurs SU z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca

• 28 kwietnia w naszej szkole z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca odbył się konkurs na najlepiej wykonany filmik z repertuarem danej klasy. Pomysłodawcą konkursu był SU.  Polegał on na tym, że klasy, które brały w tym udział miały stworzyć film krótkometrażowy o wiośnie. Konkurs był dla klas 1-8. Filmiki wykonali uczniowie z klas 3b, 4a, 8a oraz 8b. Uczniowie wykazali się dużą weną twórczą oraz udowodnili, że zawsze można wzmocnić integrację pomiędzy rówieśnikami przy odrobinie chęci. Decyzja była trudna do podjęcia, ale jury przyznało następujące miejsca:
            I miejsce – klasa 8b oraz klasa 8a
            II miejsce – klasa 3b
            III miejsce – klasa 4a

Gratulujemy zwycięzcom oraz zachęcamy wszystkich do wspólnej zabawy!

• Dzień Flagi w przedszkolu

• 28 kwietnia w naszym przedszkolu odbył się Dzień Flagi. Z tej okazji po całym tygodniu zajęć poświęconych poznawaniu naszych symboli narodowych i najważniejszych miejsc w Polsce, w poszczególnych grupach wiekowych zorganizowaliśmy skromne obchody tego święta w przedszkolu. Przedszkolaki w czasie zajęć miały okazję przypomnieć sobie symboliczną wymowę barw polskiej flagi. Na koniec wszystkie dzieci wybrały się na pochód z chorągiewkami ulicami naszej miejscowości.

• Warsztaty "Dzieciaki kochają zwierzaki" w przedszkolu

• 28 kwietnia dzieci z grup Krasnoludek, Jagódek, Biedronek, Wiewiórek i Misiów wzięły udział w ostatnich warsztatach z cyklu „Dzieciaki kochają zwierzaki”. Tematyką zajęć były owady. Przedszkolaki poznały różne gatunki owadów, dowiedziały się czym się charakteryzują i gdzie żyją. Oczywiście każdy chętny mógł dotknąć lub popatrzeć z bliska na poszczególne owady.