Aktualności
Zakończenie roku szkolnego 2024/2025
- 62
Pożegnanie absolwentów 2025
Szkolny przegląd talentów "Mam talent 2025"
- 69
W naszej szkole odbył się coroczny, szkolny przegląd talentów „Mam talent”, który zgromadził młodszych i starszych uczestników pełnych pasji, energii i pomysłowości. Podczas przeglądu zaprezentowano szeroki wachlarz talentów – występy wokalne, taniec, grę na instrumentach... Każdy uczestnik miał szansę zaprezentować się przed publicznością, zebrać brawa i podzielić się tym, co kocha robić najbardziej.
Wydarzenie miało charakter otwarty i niekonkursowy – nie było jury ani rywalizacji o miejsca, co stworzyło przyjazną i wspierającą atmosferę, celem było stworzenie przestrzeni do wyrażania siebie i inspirowania innych. Uczestnicy mogli wystąpić w swobodnej, życzliwej atmosferze, co wielu z nich podkreślało jako cenne i motywujące doświadczenie.
Dzień Pustej Klasy – czas na odpoczynek i ruch na świeżym powietrzu!
- 33
W poniedziałek, 23 czerwca nasza szkoła świętowała „Dzień Pustej Klasy” – wyjątkowy dzień bez tradycyjnych lekcji, za to pełen radości, aktywności i relaksu na świeżym powietrzu.
Zamiast dzwonków i ławek były koce, słońce i dużo dobrej zabawy. Uczniowie spędzili czas poza murami szkoły, uczestnicząc w piknikach, wycieczkach rowerowych, grach zespołowych i rozmaitych aktywnościach sportowych.
W cieniu drzew rozkładano koce – był czas na rozmowy, przekąski, śmiech i wspólne odpoczywanie. Starsi uczniowie integrowali się z młodszymi, a nauczyciele dołączali do uczniowskich zabaw, co dodatkowo budowało atmosferę wspólnoty i luzu.Dzień Pustej Klasy był doskonałą okazją do oderwania się od szkolnej rutyny, złapania oddechu i spędzenia czasu razem – aktywnie, radośnie i bez pośpiechu.
Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy zaangażowali się w organizację tego dnia.
Wycieczka klas 5 w Góry Świętokrzyskie
- 24
W dniach 9–10 czerwca klasy 5 uczestniczyły w wycieczce krajoznawczej w Góry Świętokrzyskie. Celem wyprawy było poznanie historii regionu, jego walorów przyrodniczych oraz integracja klas. Miejscem noclegowym była miejscowość Nowa Słupia, położona u podnóża Łysej Góry. Podczas wyjazdu uczestnicy zetknęli się z miejscami związanymi z historią takimi jak zamek Krzyżtopór, Zamek Królewski w Chęcinach czy Święty Krzyż, gdzie zwiedzali klasztor benedyktynów. Walory przyrodnicze naszej ojczyzny uczniowie podziwiali podczas wędrówek przez Świętokrzyski Park Narodowy i w czasie oglądania gołoborzy z tarasu widokowego. Kolejnym miejscem godnym podziwu był park miniatur w Sabat Krajno z wieloma miniaturowymi budowlami z całego świata. Wielką atrakcją była wizyta w Parku Legend w Nowej Słupi, który prezentował legendy regionu za pomocą filmów, multimediów i nowoczesnych technologii.
Wycieczka była udana, a uczestnicy wrócili bardzo zadowoleni.
„Czytanie na polanie” – książkowa przygoda pod gołym niebem!
- 9
10 czerwca nasza szkoła i przedszkole wzięli udział w międzynarodowej akcji „Czytanie na polanie”, promującej czytelnictwo i radość z obcowania z książką na świeżym powietrzu. Był to wyjątkowy dzień pełen uśmiechu, zabawy i oczywiście – dobrej literatury! Przedszkolaki uczestniczyły w warsztatach sensoplastycznych, grach logopedycznych oraz wspólnym czytaniu pod chmurką. Uczniowie klas 1–3 przynieśli swoje ulubione książki oraz koce i maty, aby wygodnie usiąść na trawie i zanurzyć się w świecie literackich przygód. To był piękny dzień, który pokazał, że czytanie może być świetną zabawą – zwłaszcza na świeżym powietrzu!
Dzień Światowy – podróż przez kontynenty na podwórku szkolnym :)
- 125
Podczas dotychczasowych Dni Europejskich zwiedziliśmy już prawie wszystkie państwa. Dlatego, w tym roku, coroczny, tradycyjny Dzień Europejski zastąpił Dzień Światowy. 18 czerwca przenieśliśmy się w najbardziej fascynujące zakątki świata. Uczniowie z ogromnym zaangażowaniem przygotowali kolorowe, kreatywne i pełne informacji stoiska przedstawiające różne kraje: USA, Brazylię, Chiny, Polskę, Belgię, Meksyk, Włochy, Turcję i Japonię.
Drodzy Rodzice! Nie sposób nie zauważyć, jak wielką inspiracją byliście dla dzieci. Obserwując Wasze zaangażowanie podczas Biesiadnego Pikniku Rodzinnego, uczniowie zainspirowali się i przygotowali na Dzień Światowy piękne i pomysłowe stoiska. To wzruszający przykład sztafety pokoleń – Wasze zaangażowanie stało się inspiracją dla dzieci, które z radością przejęły pałeczkę, ucząc się od Was współpracy, kreatywności i wspólnego działania. Wasz przykład był dla nich najlepszą motywacją!Każda klasa zaprezentowała:
- flagi, symbole narodowe i tradycyjne stroje,
- ciekawostki o języku, kulturze i mieszkańcach danego kraju,
- tradycyjne potrawy (połączone z degustacją!),
- atrakcje turystyczne i ręcznie wykonane dekoracje,
- quizy oraz gry edukacyjne dla odwiedzających uczniów,
- a także oryginalne gadżety i rekwizyty charakterystyczne dla danego państwa.W czasie przerw i lekcji uczniowie mieli okazję odwiedzać stoiska, poznawać nowe kultury, próbować smakołyków oraz brać udział w różnych atrakcjach, np. w wyciąganiu cukierków pałeczkami do jedzenia :) Mogliśmy skosztować amerykańskich frytek i hamburgerów, chińskich sajgonek, belgijskiej czekolady i gofrów, tureckiego kebaba i baklawy, meksykańskiej tortilli, japońskiego sushi, włoskiego spaghetti czy polskiej dziczyzny i wiele, wieeeele innych.
W czasie wydarzenia uczniowie mieli również okazję ćwiczyć przedsiębiorczość – reklamowali swoje stoiska, zachęcali do odwiedzin, udzielali rabatów, organizowali promocje i tworzyli własne strategie sprzedażowe. Dla wielu z nich była to pierwsza, bardzo udana lekcja marketingu w praktyce! Nie zabrakło także zabaw integracyjnych, takich jak Belgijka czy Skrzypek.
To był dzień pełen radości, nauki i inspiracji! Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom za zaangażowanie, pomysłowość i pozytywną energię!
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej – Żołynia, 18 czerwca 2025r.
W dniu 18 czerwca w Żołyni odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej, w których rywalizowały drużyny ze szkół podstawowych: SP nr 1 w Białobrzegach, SP Sonina, SP Żołynia oraz SP Krzemienica. Zawody przebiegły w duchu fair play i sportowej rywalizacji.
Reprezentacja naszej szkoły rozegrała trzy mecze – po zaciętym starciu ulegliśmy gospodarzom z Żołyni 0:1, natomiast dwa kolejne spotkania zakończyły się naszymi zwycięstwami. Dzięki temu uplasowaliśmy się na drugim miejscu w turnieju.
Gratulujemy wszystkim zawodnikom zaangażowania i sportowej postawy!Klasyfikacja końcowa:
1 m. SP Żołynia
2 m. SP Krzemienica
3 m. SP Sonina
4 m. SP nr 1 BiałobrzegiNaszą szkołę reprezentowali:
Piotr Walawender, Krystian Rejman, Bartłomiej Lalicki, Bartłomiej Wiśniewski, Miłosz Pelic, Miłosz Sobek, Szymon Szal, Jakub Kuźniar.Opiekun: Wojciech Pawełek
I miejsce Krzemienicy w Lekkoatletycznych Zawodach o Puchar Wójta Gminy Czarna
- 45
13-go czerwca ( piątek ) odbyły się Lekkoatletyczne Zawody o Puchar Wójta Gminy Czarna w Zespole Szkół w Medyni Głogowskiej i brało w nich udział pięć szkół z terenu Gminy, Dąbrówki, Medynia Głogowska, Medynia Łańcucka, Krzemienica i Zalesie. Uczniowie byli podzieleni na dwie kategorie wiekowe; klasy 4-6 i 7-8, osobno dziewczęta i chłopcy w danej kategorii. Zawodnicy brali udział w czterech dyscyplinach: rzut piłeczką palantową, skok w dal z rozbiegu, bieg krótki 60m i bieg długi 600m i 800m. W regulaminie istnieje zapis, że jeden zawodnik może brać udział tylko w dwóch dyscyplinach, dlatego z każdej ze szkół brało udział min. 20 zawodników. Wielkie wyzwanie logistyczne dla organizatorów, ale jeszcze większe dla zawodników, którzy mieli okazję reprezentować swoją szkołę. Rywalizacja w każdej grupie wiekowej była bardzo wyrównana, a uczestnicy niejednokrotnie wylewali łzy szczęścia za wywalczenie miejsca na podium okraszone potem i zmęczeniem. Po ostatnich konkurencjach przyszedł czas na klasyfikację końcową. Trzecie miejsce Medynia Łańcucka, drugie miejsce Medynia Głogowska i Pierwsze miejsce Krzemienica. Pamiątkowe medale i puchary wręczył Pan Wójt Józef Buk, a zadowoleniu i pamiątkowych zdjęć nie było końca. Szkołę w Krzemienicy reprezentowali: Rudnicki Szymon 4b, Kania Ewa 5b, Podolec Anna 5b, Mołoń Maja 6a, Panek Sara 6a, Skrobacz Wiktoria 6a, Lęcznar Błażej 6b, Rembisz Konrad 6b, Stopyra Wiktor 6b, Szpunar Miłosz 6b, Bednarek Filip 7b, Szal Szymon 7b, Turkosz Oliwia 7b, Blajer Estera 8a, Walawender Piotr 8a, Kluz Marcel 8b, Lalicki Bartłomiej 8b, Lew Oliwia 8b, Rejman Krystian 8b.
Biesiadny Piknik Rodzinny 2025 - skrót
"Podchody" - gra terenowa w klasach drugich
- 32
We wtorek 17 czerwca klasy drugie wzięły udział w grze terenowej podchody. Uczniowie dowiedzieli się podczas ostatnich lekcji na czym polega ta zabawa. Poznali sposób oznaczania trasy i miejsc, gdzie czekają zadania do rozwiązania. Dzisiaj obydwie klasy ochoczo przystąpiły do praktycznego działania. Klasa 2a podążała śladami pozostawionymi przez kolegów i koleżanki z klasy 2b. Na swojej drodze znaleźli 12 zadań. Wszystkie udało się odnaleźć i rozwiązać. Miejscem „ukrycia” uczniów z 2b okazał się plac zabaw w pobliżu szkoły, gdzie uczniowie wspólnie spędzili czas.
Pociągiem po nową przygodę - trzecioklasiści w Krakowie i Wieliczce
- 31
13 czerwca 2025 r. wybraliśmy się na kolejną wycieczkę pociągiem, tym razem do Krakowa i Wieliczki. Po dotarciu do stolicy Małopolski udaliśmy się pieszo do siedziby Radia Kraków. W tajniki powstawania audycji radiowych wprowadził nas dziennikarz Robert Konatowicz. Zobaczyliśmy studio koncertowe, studio nagrań oraz studio emitujące program na żywo. Największą niespodzianka były przekazane na antenie pozdrowienia dla uczniów Zespołu Szkół w Krzemienicy.
Kolejnym punktem wycieczki była Kopalnia Soli „Wieliczka”. Podczas wędrówki trasą turystyczną poznaliśmy historię zabytkowej kopalni, różne gatunki soli nazywanej dawniej białym złotem oraz podziwialiśmy wykonane z tego surowca niezwykłe rzeźby. Spotkaliśmy również Skarbnika, ducha mieszkającego w podziemiach kopalni. Opowiedział nam legendę o świętej Kindze, dzięki której drogocenna wówczas sól dotarła do Polski. Skarbnik przeprowadził również turniej wiedzy oraz sprawności. Egzaminy zdaliśmy wyśmienicie, a w nagrodę za nasz trud każdy otrzymał Akt Nadania Zaszczytnego Tytułu „Przyjaciela Skarbnika”.
Po powrocie do Krakowa odwiedziliśmy Wzgórze Wawelskie. Pokonując 144 kręte schody dotarliśmy na wieżę Zygmuntowską, gdzie z nadzieją na szczęśliwą wróżbę dotykaliśmy serca Dzwonu Zygmunt oraz podziwialiśmy piękną panoramę Krakowa. Niewątpliwą atrakcją było zejście Smocza Jamą nad Wisłę, pod pomnik ziejącego ogniem Smoka Wawelskiego.
Dzień spędzaliśmy bardzo aktywnie. Nogi czasem odmawiały posłuszeństwa, ale zmęczenie szybko zastąpiły wspomnienia, które z pewnością zostaną z nami na długo.
Dziękujemy pani Ani Bester, która towarzyszyła nam w czasie wycieczki i z zaangażowaniem sprawowała opiekę.
Uczniowie klas trzecich z wychowawcami
Biesiadny Piknik Rodzinny
- 141
W niedzielę, 8 czerwca 2025 roku, mieszkańcy Krzemienicy zgromadzili się na Biesiadnym Pikniku Rodzinnym w Zespole Szkół w Krzemienicy. Zabawa miała odbyć się na podwórzu szkolnym, ale niesprzyjająca aura – burza i intensywne opady – zmusiła organizatorów do przeniesienia imprezy do wnętrza budynku. Pomimo tego, radosna i serdeczna atmosfera nie opuściła uczestników nawet na chwilę.
Na scenie swoje umiejętności zaprezentowały dzieci – przedszkolaki oraz uczniowie szkoły – wzbudzając zarówno wzruszenie, jak i uśmiech wśród zgromadzonej publiczności. Równie entuzjastycznie przyjęto występy rodziców, co dodatkowo podkreśliło rodzinny charakter imprezy.
Muzyczno-taneczną oprawę zapewniły lokalne grupy artystyczne: Regionalny Zespół „Wesele Krzemienickie”, „Jakubki”, „Krzemyki” i „Kremenez Band”, które skutecznie porwały uczestników do wspólnej zabawy, śpiewu i tańca. Publiczność również włączyła się do wspólnego śpiewania biesiadnych piosenek, które przygotowała klasa 6a pod opieką Joanny Mazur oraz dyrektora ZS w Krzemienicy – Jacka Lalickiego.
Na przybyłych czekało mnóstwo atrakcji: stoiska MDP i OSP Krzemienica oraz Policji, kąciki z rękodziełem i ludowymi zagadkami, a także zabawy w ramach „wiejskich igrzysk”. Najmłodsi mogli m.in. rozpoznawać ziarna zbóż czy dać upust swojej kreatywności w „izbie małego artysty”. Jedną z atrakcji była sztuczna krowa, przy której każdy miał okazję zobaczyć, jak wygląda proces dojenia i sprawdzić swoje umiejętności w tym zakresie. Pomimo deszczu dużym zainteresowaniem cieszyły się dmuchane zjeżdżalnie, a także malowanie buziek i kolorowe warkoczyki.
Nie zabrakło też rywalizacji – „Ludowa Olimpiada” przyciągnęła wielu uczestników, którzy biorąc udział w konkurencjach przy różnych stoiskach, zdobywali pieczątki do paszportu piknikowego. Następnie, wśród uczestników, którzy, którzy zebrali wszystkie pieczątki rozlosowano atrakcyjne nagrody. Loteria fantowa również przyciągnęła tłumy – każdy znalazł coś ciekawego dla siebie.
Przez cały czas trwania pikniku serwowano smakołyki – "od chaty do food trucka" - przygotowane przez Koło Gospodyń Wiejskich, firmę Spec Food Service oraz Cukiernię Malinka. Wielką popularnością cieszyły się gofry, popcorn, lody, suszone owoce oraz inne przekąski.
Pomimo kaprysów pogody, wydarzenie zakończyło się sukcesem. Mieszkańcy Krzemienicy po raz kolejny udowodnili, że siła wspólnoty i pozytywna energia potrafią przezwyciężyć każdą przeciwność.
A my jesteśmy bardzo wdzięczni Rodzicom, Nauczycielom, Pracownikom przedszkola i szkoły oraz wszystkim zaangażowanym w organizację Biesiadnego Pikniku Rodzinnego. Jesteśmy pełni podziwu dla Państwa aktywności i pomocy, aby mimo niesprzyjającej pogody wspólnie i radośnie spędzić czas.
Szczególne podziękowania kierujemy do:
• Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji,
• Obsługi nagłośnienia
• Rady rodziców i wszystkich zaangażowanych rodziców,
• Zespołu Jakubki,
• Zespołu Krzemyki,
• Zespołu Wesele Krzemienieckie,
• Zespołu Kremenez Band,
• Policji
• Ochotniczej Straży Pożarnej i Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej
• KGW w Krzemienicy,
• Zespołu Szkół Nr 3 w Łańcucie,
• SPEC Food Service,
• Cukierni Malinka,
• Jażwa Wytwórnia Wód Gazowanych
• Galicji TOMASZEK,
• Wrobud Mrówka,
• Dzieci i młodzieży,
• Nauczycieli i pracowników obsługi,
• Wszystkich obecnych.DZIĘKUJEMY!
Dzień Dziecka w Krakowie
- 16
Uczniowie klas trzecich oraz niewielka grupa kolegów z innych klas spędzili Dzień Dziecka w jednym z najstarszych miast Polski - Krakowie. Podróż pociągiem była dodatkową atrakcją i świetnym początkiem dnia pełnego wrażeń.
Pierwszym punktem programu były warsztaty w Żywym Muzeum Obwarzanka, gdzie uczniowie poznali historię tego krakowskiego przysmaku oraz przygotowali własnego obwarzanka, co wcale nie było tak łatwym wyzwaniem.
Wizyta w Podziemiach Rynku Głównego przeniosła uczestników wycieczki w czasy średniowiecznego Krakowa. Interaktywne wystawy wzbogacały ciekawostki o dawnym życiu mieszkańców miasta opowiadane przez przewodnika.
Nie mogło oczywiście zabraknąć wizyty w Bazylice Mariackiej, gdzie uwagę przyciągał wspaniały ołtarz Wita Stwosza. Słyszany na żywo hejnał z wieży kościoła zrobił na wszystkich duże wrażenie. Lekcję historii w plenerze uatrakcyjniły oczywiście lody, obiad w postaci włoskiej pizzy oraz spacer przez Sukiennice.
Przechodząc przez Bramę Floriańską, będąca pozostałością dawnych murów obronnych Krakowa, wszyscy pełni wrażeń dotarli na dworzec kolejowy. W drogę powrotną wyruszyli z bagażem nowych doświadczeń i miłych wspomnień.
Dzień Dziecka klas 6
- 24
Dnia 2 czerwca z okazji Dnia Dziecka uczniowie klas 6 wraz z wychowawczyniami udali się do Domu Ludowego w Krzemienicy, aby obejrzeć film "Akademia dobra i zła", zjeść pyszną pizzę, którą ufundowały klasowe Rady Rodziców i wspólne spędzić czas na rozmowach i zabawach. Film dostarczył uczniom rozrywki oraz zmusił do refleksji, że dobro zawsze zwycięża a zło zostaje pokonane, chociaż jest atrakcyjne i często nas kusi.
Maj w świetlicy szkolnej… świątecznie i patriotycznie
- 53
Maj był miesiącem pełnym radości, nauki przez zabawę i kreatywnego działania. Dzieci uczestniczyły w różnorodnych zajęciach tematycznych, które nawiązywały do ważnych świąt, piękna wiosennej przyrody oraz wartości rodzinnych i europejskich.
- Zakończyliśmy projekt – stworzenie własnej książki ,,Magiczne słowa”.
- Przypomnieliśmy zagadnienia związane z pojęciem patriotyzmu. Rozmawialiśmy o symbolach narodowych i szacunku do nich, do kultury, tradycji i wydarzeń historycznych. Wykonywaliśmy gazetkę patriotyczną oraz flagi Polski.
- Rozmawialiśmy o zawodzie bibliotekarza. Dzień Bibliotekarza i Bibliotek skłonił nas do rozmyślań na temat książek oraz istnienia bibliotek. Dzieci wykonywały zakładki do książek oraz tworzyły kolejne historyjki własnego projektu.
- Z okazji Dnia Europejskiego tworzyliśmy prace tematyczne: flagi, rysunki oraz symbole Unii Europejskiej.
- Tematem przewodnim w maju była również rodzina i jej rola w naszym życiu, a także jeden z ważnych świąt – Dzień Mamy, tworząc twórczo prace plastyczno – techniczne.
- Rozmawialiśmy o kosmosie, poznaliśmy planety tworzące układ słoneczny, kreatywnie ilustrując go pracami tematycznymi.
- Ostatni tydzień maja to tematyka sportowa; ważny temat w życiu każdego z nas. Odzwierciedleniem tematu były prace dotyczące różnych dyscyplin sportowych oraz znanych sportowców w Polsce i na świecie.
Wycieczka klas drugich do Krakowa
- 59
W środę 28 maja uczniowie drugich klas wyruszyli w podróż do stolicy Małopolski. Kraków przywitał dzieci piękną i słoneczną pogodą. Pierwszym punktem programu było Żywe Muzeum Obwarzanka. Uczniowie mieli okazję zapoznać się z historią i cechami szczególnymi tego wyjątkowego wypieku. Dowiedzieli się która królowa się nimi zajadała i dlaczego nie należy mylić go z preclem. Z bardzo dużym zaangażowaniem wyplatali również swoje obwarzanki, zyskując tytuł czeladnika obwarzankowego. Po warsztatach dzieci udały się na spacer uliczkami Starego Miasta, wysłuchały hejnału z wieży Kościoła Mariackiego. Następnie drugoklasiści udali się na wzgórze Wawel, gdzie podziwiali krużganki i inne elementy architektury Zamku Królewskiego, o których ciekawie opowiadał Pan Damian – miejscowy przewodnik. Kolejnym punktem programu była wizyta u smoka wawelskiego i długo wyczekiwane zakupy pamiątek. Po obiedzie uczniowie udali się do Ogrodu Doświadczeń, w którym można było odkryć wiele różnych praw przyrody i fizyki. Dzieci bardzo chętnie korzystały z kolejnych stanowisk. To był bardzo udany dzień pełen wrażeń i atrakcji. Mamy nadzieję, że wyjazd na długo zostanie w pamięci naszych uczniów.
Wycieczka klas 8 w Tatry
- 97
Ostatnia szkolna wycieczka uczniów klas 8 to pełna wrażeń i nowych doświadczeń wyprawa w najwyższe góry Polski – Tatry. W dniach od 21 do 23 maja, najstarsza młodzież naszej szkoły przebywała w Zakopanem i stamtąd udawała się na górskie wycieczki. Wyjazd łączył elementy turystyki z naukami rekolekcyjnymi przed sakramentem bierzmowania, głoszonymi przez ks. Wiktora.
Pierwszy dzień to wyjście do Doliny Kościeliskiej i niezapomniana wspinaczka do jaskiń: Raptawickiej i Mylnej. Strome podejście, wąski trakt i odcinki z ciągiem łańcuchów wymagały skupienia uwagi i posłuszeństwa względem przewodnika tatrzańskiego, który dokładnie wyjaśniał zasady wędrówki. Dla większości był to właśnie najmilej wspominany etap wycieczki. Pokonywanie trudności w dążeniu do celu, radość ze wzajemnie niesionej pomocy i doświadczanie troski ze strony innych dawały wyjątkowe zadowolenie. Nagrodą były również niezapomniane widoki, które przy pięknej pogodzie wprawiały w zachwyt.
Drugi dzień to przejście z Palenicy Białczańskiej do Morskiego Oka. Czas zmagania się z trudem wędrówki został nagrodzony widokami na najpiękniejsze górskie jezioro, prezentujące się na tle ośnieżonych szczytów Tatr Wysokich. W drodze powrotnej zaskoczyło nas spotkanie z jeleniem i czterema łaniami, które zupełnie nieskrępowane naszą obecnością pożywiały się wzdłuż szlaku.
Trzeci dzień to już rekreacja i regeneracja sił w podhalańskich termach, ponieważ załamanie pogody nie pozwoliło zrealizować ostatniego punktu, jakim był spływ flisacki rzeką Dunajec.
Mamy nadzieję, że górska wycieczka połączona z rekolekcjami miała wyjątkowy charakter. Wspólnie spędzony czas, otwarcie się na potrzeby innych, głoszone nauki oraz przeżywanie piękna stworzenia będą dobrym wspomnieniem i ważnym życiowym drogowskazem dla naszych ósmoklasistów.
Wychowawcy: Małgorzata Bielec, Łukasz Jakubowicz
Dzień Mamy i Taty w przedszkolu. Ależ to było piękne i wzruszające!
Komentarz jest zbędny...
Archiwum Aktualności